Lokalizacja

Baza Kite w Rewie


Nasza baza mieści się w polskiej Mecce Kitesurfingu - Rewie. W bazie mamy ca ły asortyment potrzebny do organizowania kursów kajtowych, windsurfingowych oraz imprez zorganizowanych dla firm. 


Szybki dojazd z Trójmiasta

Zaledwie 15 kilometrów od Trójmiasta mamy idealne warunki do uprawiania sportów wodnych. Do naszej bazy dojedziesz bez problemu samochodem oraz autobusem. To duży plus dla tych którzy uczą się kitesurfingu "na telefon". Ponieważ do uprawiania tego sportu są potrzebne odpowiednie warunki wiatrowe, dlatego po sprawdzeniu prognozy możesz szybko pojawić się na naszym akwenie.


Akwen i Wiatr

Rewa charakteryzuje się pięknym cyplem,który wysunięty jest w głąb morza. Wyznacza on granicę pomiędzy dwiema zatokami- zatoką pucką zewnętrzną i wewnętrzną. Szkolenia kitesurfingowe prowadzone są na cyplu Rewskim, dzięki temu są bardzo bezpieczne, ze względu na brak drzew i okolicznej zabudowy. Dzięki geograficznemu ułożeniu Rewy zajęcia możemy prowadzić praktycznie przy każdym kierunku wiatru.


Nasz Sprzęt


Gwarantujemy Państu sprzęt kitesurfingu najwyższej jakości z roku 2015. W kitesurfingu najważniejsze jest bezpieczeństwo, dlatego tak ważne jest żeby kajty były nowe a linki nie poprzecierane. W naszym asortymencie mogą państwo znaleźć tegoroczny sprzęt firm RRD , Quicksilver , Roxy.


 

Kontakt

Masz pytania odnośnie kursów kitesurfingu w Rewie?Pisz do nas, odpowiemy na wszystkie pytania. 

  

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szkoła Rewa:
+48 518 754 711