Wakeboarding

Wakeboarding to młoda dyscyplina sportu , która rozwija się bardzo dynamicznie w Polsce i na świecie Wakeboard jest połączeniem kilku dyscyplin sportowych, takich jak snowboard i surfing, Cała zabawa polega na ślizganiu się na desce wakeboardowej po wodzie, trzymając w rękach linę, przymocowaną do wyciągu, lub wyciągarki. Ogromna ilośś trików i możliwych ewolucji, które można wykonać, czyni ten sport niewiarygodnie efektownym.

Lokalizacja Kursów

Zajęcia wakeboardowe które będziemy prowadzić przez naszą szkołę będą odbywały się na wyciągu w Sławotówku - Wakeprojekt.pl Wakeboard jest bardzo zblizony do kitesurfingu z tą różnicą że napędza nas sam wyciąg, dzięki temu jesteśmy całkowicie niezależni od warunków wiatrowych. Zaraz po Kitesurfingu jest jedną z najpopularniejszych form aktywnej rekreacji wodnej.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w zajęciach. Pomogą one wam oswoić sie z deską , oraz opanować starty z wody które są nieodłącznym elementem w szkoleniu kitesurfingowym.

Cennik

1os + instruktor 40 pln /h
2os + instruktor 35 pln/h os.
* przy wiekszej ilości godzin cena do uzgodnienia indywidualnie z klientem
** cena nie obejmuje wejścia na wyciąg

Kontakt

Masz pytania odnośnie kursów kitesurfingu w Rewie?Pisz do nas, odpowiemy na wszystkie pytania. 

  

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szkoła Rewa:
+48 518 754 711